Pakiautomaadi-teenus

Pakiautomaadiga teavikute saatmise kord

  1. Teenust Pakiautomaadiga raamat lugejani pakub oma lugejatele Keskraamatukogu kojulaenutus ja lugemissaal (Posti 3, Haapsalu).
  2. Teenuse kasutaja peab olema registreeritud Lääne Maakonna Keskraamatukogu lugejaks. Lugejaks registreerida saab ka elektrooniliselt, täites raamatukogu veebilehel oleva Lugejaks registreerimise lehe, selle digiallkirjastades ja saates e-posti laenutus@lib.haapsalu.ee.
  3. Raamatukogu võimaldab lugejal mugavalt laenutatud raamatuid kätte saada talle sobivast Omniva pakiautomaadist.
  4. Raamatukogu ja lugeja lepivad laenutamiseks valitavate raamatute nimekirja kokku kas e-posti kirjavahetuses või telefoni teel. Samuti lepitakse kokku pakiautomaati viimise aeg.
  5. Lugejal on ka võimalus www.lugeja.ee iseteeninduses ID-kaardiga sisse logides reserveerida või järjekorda panna soovitud raamatuid.
  6. Laenutustähtaeg on 21 päeva sellest hetkest, kui reserveeritud raamatud laenutatakse lugeja kontole. Laenuaega saab pikendada 2 korda.
  7. Teenus on lugejale tasuline ja maksumus sõltub Omniva pakiautomaadi hinnakirjast, sest lugeja tasub summa paki kättesaamisel.
  8. Laenutatud raamatuid võib raamatukogule pakiautomaadi kaudu ka tagastada, mille eest tasub samuti lugeja
  9. Tagastamiseks tuleb valida Omniva Haapsalu Konsumi pakiautomaat (Tallinna mnt. 1). Laenutatud teavikute pakiautomaadi kaudu raamatukogule tagastamisel on raamatukogu kontakt-telefoni nr 5183382.
  10. Juhul, kui lugeja paki tagastamisel ei ole tasunud pakiautomaadi teenuse eest, saadetakse lugeja e-postiaadressile antud summa ulatuses raamatukogu poolt arve.
  11. Laenutatud raamatuid saab tagastada ka kohapeal keskraamatukogusse (Posti 3, Haapsalu) raamatukogu lahtiolekuaegadel E – R 10 – 18, (01.06 – 31.08 T – R 10 – 18), L 10 – 15 või 24/7 raamatutagastuskasti, mis asub Posti 3, Haapsalu, Posti tänava poolses küljes.
  12. Lugejal on kohustus täita Lääne Maakonna Keskraamatukogu kasutamise eeskirja.
  13. Tasulise teenuse kohta saab lisainfot keskraamatukogu lahtiolekuaegadel E – R 10 – 18, (01.06 – 31.08: T – R 10 – 18), L 10 – 15, telefon 472 4495, e-post: laenutus@lib.haapsalu.ee .