Tänavune muinasjutukonverents on pühendatud metsale

Toimumise aeg: 08.06.2021 10:00 - 16:00

Ennevanasti kõnelesid omavahel loomad ja linnud, kõnelesid ka lilled ja puud. Tänapäeval aga puud vaid ohkavad tasakesi ja seda ohkamist on inimesed hakanud nimetama metsa kohisemiseks. Tänavu 8. juunil toimuval muinasjutukonverentsil otsimegi vastust küsimusele „Miks mets kohiseb?”.

Oma panuse vastuse leidmisesse annavad Juhani Püttsepp, Piret Päär, Risto Järv, Tiina Vähi ja Krista Kumberg. Esinejate nimekiri võib muutuda ja täieneda.

Kuna me hetkel ei tea, mis olukord on Eestis juuni alguses, siis me ei oska ka paraku täpselt öelda, mis vormis konverents toimub, aga toimub ta igal juhul ning 8. juuni peale soovitame kalendrisse kirjutada „Muinasjutukonverents Haapsalus”.

Täpsema info konverentsi ja sellele registreerimise kohta tuleb mai alguses.

Konverents Muinasjutuvägi toimus Haapsalus esimest korda aastal 2009, mil kutsusime kokku muinaslugusid väärtustavad inimesed meilt ja mujalt, kes olid nõus oma teadmisi, mõtteid ja kogemusi teistega jagama. Sedasama soovime teha ka tänavu.

Konverents on suunatud laste lugemise juhtidele – lapsevanematele, pedagoogidele, raamatukoguhoidjatele, huvijuhtidele, loovtegevuse juhtidele ja noorsootöötajatele.

Konverents on publikule tasuta.