Raamatukogus toimuvad kõigile huvilistele tasuta nutikoolitused

Toimumise aeg: 24 - 26.10.2018 13:00 - 15:00

Järgmise nädala kolmapäeval (24. oktoober) ja reedel (26. oktoober) on kõikidel huvilistel võimalik Haapsalu raamatukogust nutiseadmete kasutamise kohta nõu küsida. Kolmapäeval tulevad koolitama Haapsalu Kutsekooli tudengid ning reedel leiab aset Nutiakadeemia koolitus.

Kolmapäevased koolitused toimuvad kell 13.00, 13.55 ning 14.50. Igas tunnis saab korraga osaleda maksimaalselt kaheksa inimest.

Reedene Nutiakadeemia koolitus algab kell 12.00 ning kestab 2,5 tundi. Koolitustel saab tutvuda nutiseadmete kasutamise põhitõdedega. Saab teada, mis on rakendused ja andmeside, kuidas otsida nutiseadme abil internetist infot, saata e-kirja või jagada fotosid.

Kõike seda õpetatakse tegema turvaliselt. Tähtsaks osaks Nutiakadeemiast on ka isikutuvastusvahendite Mobiil-ID ja Smart-ID kasutamise tutvustamine.

Koolitused on mõeldud kõikidele huvilistele, kes tunnevad end nutitelefoni või tahvelarvuti seltsis veel pisut ebakindlalt, kuid soovivad oma igapäevaseid toiminguid nende abil mugavamaks muuta.

Mõlemad koolitused on tasuta ja eelregistreerimisega. Registreerida saab raamatukogu lugemissaali telefonil (472 4499), meili kaudu (laenutus@lib.haapsalu.ee) või allolevate linkide kaudu:

Kolmapäevastele koolitustele saab registreerida siin.

Reedesele koolitusele saab registreerida siin.