Raamatuid ja ajakirju saab nüüd tellida raamatukappi

Toimumise aeg: 02.11.2020 12:00 - 13:00

Raamatuid ja ajakirju saab nüüd tellida raamatukappi – teenust pakuvad keskraamatukogu kojulaenutus ja lugemissaal (Posti 3) ning lasteosakond (Wiedemanni 11).

Raamatukapi kasutamiseks on kolm võimalust:

1) Kirjuta e-kiri laenutus@lib.haapsalu.ee, reserveeri raamatud/ajakirjad raamatukoguhoidja vahendusel ja lisa soov raamatukapi kasutamiseks.

2) Helista kojulaenutusse (tel. 472 4495), lugemissaali (tel. 472 4499) või lasteosakonda (tel. 473 5535) – reserveeri teavikud ja anna teada soovist kasutada raamatukappi.

3) Logi sisse lugeja.ee iseteenindusse, reserveeri soovitud raamatud/ajakirjad ja sisesta teavikukataloogi otsingusse „raamatukapp“ ja reserveeri ka raamatukapp.

Raamatukogu paneb teavikuid raamatukappi raamatukogu lahtiolekuaegadel. Raamatukapi ukse avamiskood edastatakse kas SMS-sõnumiga või e-posti aadressile. Nende puudumisel helistab raamatukoguhoidja lugeja lauatelefonile ja teatab ukse avamiskoodi.

Lugeja saab laenutatud raamatud ja/või ajakirjad kätte raamatukapist, mis asub aadressil Posti 3, kultuurikeskuse hoone Posti tänava poolses küljes raamatute tagastuskasti kõrval. Teavikuid hoitakse raamatukapis kolm kalendripäeva.

Juhul, kui raamatukapi kohad on täis, teatab raamatukoguhoidja sellest lugejale ja lugeja saab valida, kas ta ootab vaba kohta või tuleb teavikutele ise järele.

Raamatukapi kasutamiseks peab olema registreeritud raamatukogu lugejaks. Teenus on lugejale tasuta.

Raamatukapi kasutuskorra leiab siit.