Lasteraamatukogu on laupäevasel perepäeval promenaadil väljas

Toimumise aeg: 01.06.2019 12:00 - 15:00

Laupäeval, 1. juunil kell 12-15 toimub promenaadil tantsupaviljoni ümbruses tasuta perepäev, kus on lustimist nii väikestele kui suurtele. Teiste seas on perepäeval väljas ka Haapsalu lasteraamatukogu.

Lasteraamatukoguga saab perepäeval kuulata jutte lugemispesas, kolada vanaema pööningul, teha endale vägeva disainiga kandekott, panna end proovile raamatumaailma tundmises ja alustada suvelugemisega.

Suurem tähelepanu on sel aastal perepäeval noortelaadal, kuhu noored on oodatud müüma, vahetama või tasuta ära andma oma mänguasju, käsitööd, riideid või muud. Noortelaada eesmärk on esile tõsta noorte ettevõtlikkust ja taaskasutust. Noortekeskus palub laadakauplejatel enda tulekust teada anda madli.uuemae@noor.haapsalu.ee. Oodatud on nii õpilasfirmad kui kõik aktiivsed lapsed ja noored!

Kell 12 tunnustatakse Haapsalu noortekeskuste aktiivseid noori. Tunnustamise eesmärgiks on tuua esile noored, kes on kas vabatahtlikult panustanud huvikeskuse arengusse ja tegevusse, olnud aktiivsed ja toetavad.

Perepäeval põristavad trumme Haapsalu Noorte Huvikeskuse pilliring Džembe noored, musitseerivad Haapsalu Cyrillius Kreegi nimelise muusikakooli õpilased, tantsivad JJ-Street tänavatantsijad, Tallinnast tuleb põneva programmiga tantsuansambel TEREK.

Tutvuda saab mitmete asutuste ja organisatsioonide tegemistega – saab nii meisterdada kui ka möllata. Kohal on ponid ja fotonurk, süüa saab osta nii toidubussist kui Lions Haapsalu klubi heategevusmüügilt.

Päeva juhivad Haapsalu põhikooli noored, kes korraldavad ka mitmeid tegevusi.