Kaie Ilves esitles raamatukogus oma teist luulekogu

Toimumise aeg: 05.03.2019 17:30 - 19:00

Teisipäeval, 5. märtsil kell 17.30 esitles Lääne Elu ajakirjanik ja kirjanik Kaie Ilves Haapsalu raamatukogus (Posti 3) oma teist luulekogu „Klaasipuhuja“. Uut luulekogu võib pidada 2017. aastal ilmunud kogu „Eikeegi“ jätkuks.

„Mulje, mis jääb „Klaasipuhujat” lugedes (ja vaadates), on klaar, õhuline, habras, jätab ruumi oma mõtetele ja kujutluspiltidele. Oleks justkui valdavalt vabavärss, aga ootamatult tõded, et riim on olemas – mõnikord paarisriim, mõnikord kõlksuvad kokku luuletuse esimene ja viimane rida. Mõnikord ei kõlksu miski, aga kõlab ikka hästi,“ on luulekogu kohta ajalehes Lääne Elu kirjutanud Krista Kumberg.

Raamatu toimetajad on Mall Ungert ja Margus Välja, keeletoimetaja on Heli Tammik ning illustratsioonid on teinud tänavakunstnikuna tuntud Lex Zooz, kellele see on esimene kord raamatut illustreerida. Luulekogu on kujundanud Egon Erkmann.

Kaie Ilveselt on kokku ilmunud 11 raamatut. Enne luulekogusid ilmus tema sulest peamiselt lastekirjandust. Praegu on Ilvesel pooleli samuti lastele mõeldud raamat väikesest üksildasest roostikukarust.

Esitluselt on võimalik raamatut ka kaasa osta.