Haapsalu raamatukogus on oktoobri lõpuni avatud eesti kirjanduse laat

Toimumise aeg: 12 - 30.10.2020 10:00 - 18:00

Oktoober on eesti kirjanduse kuu ja sel puhul on Haapsalu raamatukogus (Posti 3) oktoobri lõpuni avatud laat, kus leiab tasuta kaasa võtmiseks Eesti autorite teoseid.

Riiulid raamatutega asuvad raamatukogu lugemis- ja laenutussaali uste juures. See on suurepärane võimalus endale koju uusi raamatuid leida ja seda täiesti tasuta.

Kui aga kodus on raamatuid, mis on jäänud seisma, siis nüüd on võimalus nad raamatukokku tuua – Haapsalu raamatukogu kojulaenutusse (Posti 3) saab tuua kuni 20. oktoobrini aastatel 2000-2020 ilmunud Eesti autorite teoseid. Lisainfo aadressil info@lib.haapsalu.ee ja telefonil 4724 495.

Raamatukogu võtab raamatuid vastu tavapärastel raamatukogu lahtiolekuaegadel: E-R kell 10-18 ja L 10-15. Peaasi, et raamatud oleksid hästi hoitud ja puhtad, lagunenud või määrdunud raamatuid palume mitte tuua.

„Kirjandus ei saa eksisteerida ilma lugejateta, keel ei saa eksisteerida ilma kirjanduseta, rahvas ei saa eksisteerida ilma keeleta. Suurte rahvaste kõrgtasemel kirjandus on äärmiselt oluline, kuid on selge, et maailmas nn. laineid löönud kirjandus ei vaja ostjate ja lugejateni jõudmiseks pooltki sellist hoolt ja pingutust, kui meie kodumaiste autorite looming,“ on eesti kirjanduse kuud kommenteerinud Eeva Park.

Eesti kirjanduse kuud veavad Eesti Kirjanike Liit, Eesti Kirjastuste Liit, Rahva Raamat, Apollo Kauplused ja Raamatukodu.

Paneme koos raamatud uuesti ringlusesse!