Töötajad

ADMINISTRATSIOON (Posti 3, Haapsalu) Telefon Email
Helikka Kallus - sekretär-asjaajaja 4724490 helikka@lib.haapsalu.ee
Ilme Sepp - direktor 4724490 ilme@lib.haapsalu.ee
Kersti Brant - pearaamatukoguhoidja 4724493 kersti@lib.haapsalu.ee
Liina Valdre - peaspetsialist lugejakoolituse alal 4724492 liina@lib.haapsalu.ee
KOJULAENUTUS- ja LUGEMISSAAL (Posti 3, Haapsalu) Telefon Email
Helin Põldve - raamatukoguhoidja lugemissaalis 4724499 helin@lib.haapsalu.ee
Hilje Liiv - osakonnajuhataja 4724496 hilje@lib.haapsalu.ee
Merle Türkei - bibliograaf 4724499 merle@lib.haapsalu.ee
Taimi Hein - konsultant kojulaenutuses 4724497 taimi@lib.haapsalu.ee
Terje Holtz - raamatukoguhoidja kojulaenutuses 4724495 terje@lib.haapsalu.ee
Tiia Hein - raamatukoguhoidja kojulaenutuses 4724495 tiia@lib.haapsalu.ee
LASTEOSAKOND (Wiedemanni 11, Haapsalu) Telefon Email
Erika Ruban - raamatukoguhoidja 4735535 erika@lib.haapsalu.ee
Jaanus Kõuts - osakonnajuhataja 4735535 jaanus@lib.haapsalu.ee
Krista Kumberg - bibliograaf 4735506 krista@lib.haapsalu.ee
KOMPLEKTEERIMISOSAKOND (Posti 3, Haapsalu) Telefon Email
Helle Kaljusaar - osakonnajuhataja 4724494 helle@lib.haapsalu.ee
Mati Puhm - raamatukoguhoidja 4724494 mati@lib.haapsalu.ee
RIDALA RAAMATUKOGU (Panga küla, Haapsalu) Telefon Email
Hilja Tamm - peaspetsialist Ridala raamatukogus 4792122 hilja.tamm@mail.ee
RAAMATUKOGU - ASUKÜLA (Mägari küla, Haapsalu) Telefon Email
Imbi Sildaru - peaspetsialist Asuküla raamatukogus 4724316 asukyla@gmail.com
UUEMÕISA RAAMATUKOGU (Ehitajate tee 3, Uuemõisa alevik) Telefon Email
Hilje Liiv - raamatukoguhoidja Uuemõisa raamatukogus 6661756 uuemoisa@lib.haapsalu.ee