Töötajad

ADMINISTRATSIOON (Posti 3, Haapsalu) Telefon Email
Ilme Sepp - Direktor 472 4490 ilme@lib.haapsalu.ee
Kersti Brant - Pearaamatukoguhoidja 472 4493 kersti@lib.haapsalu.ee
Liina Valdre - Peaspetsialist lugejakoolituse alal 472 4492 liina@lib.haapsalu.ee
KOJULAENUTUS- ja LUGEMISSAAL (Posti 3, Haapsalu) Telefon Email
Helin Põldve - Raamatukoguhoidja lugemissaalis 472 4499 helin@lib.haapsalu.ee
Hilje Liiv - Osakonnajuhataja 472 4496 hilje@lib.haapsalu.ee
Merle Türkei - Bibliograaf 472 4499 merle@lib.haapsalu.ee
Susan-Carol Marjapuu - Raamatukoguhoidja lugemissaalis 472 4499 susan-carol@lib.haapsalu.ee
Taimi Hein - Konsultant kojulaenutuses 472 4497 taimi@lib.haapsalu.ee
Terje Holtz - Raamatukoguhoidja kojulaenutuses 472 4495 terje@lib.haapsalu.ee
Tiia Hein - Raamatukoguhoidja kojulaenutuses 472 4495 tiia@lib.haapsalu.ee
LASTEOSAKOND (Wiedemanni 11, Haapsalu) Telefon Email
Erika Ruban - Raamatukoguhoidja 473 5535 erika@lib.haapsalu.ee
Jaanus Kõuts - Osakonnajuhataja 473 5535 jaanus@lib.haapsalu.ee
Krista Kumberg - Bibliograaf 473 5506 krista@lib.haapsalu.ee
Linda Saarmets - Raamatukoguhoidja 473 5535 linda@lib.haapsalu.ee
KOMPLEKTEERIMISOSAKOND (Posti 3, Haapsalu) Telefon Email
Helle Kaljusaar - Osakonnajuhataja 472 4494 helle@lib.haapsalu.ee
Mati Puhm - Raamatukoguhoidja 472 4494 mati@lib.haapsalu.ee
RIDALA RAAMATUKOGU (Panga küla, Haapsalu) Telefon Email
Hilja Tamm - Peaspetsialist Ridala raamatukogus 4792122 hilja.tamm@mail.ee
RAAMATUKOGU - ASUKÜLA (Mägari küla, Haapsalu) Telefon Email
Imbi Sildaru - Peaspetsialist Asuküla raamatukogus 4724316 asukyla@gmail.com
UUEMÕISA RAAMATUKOGU (Ehitajate tee 3, Uuemõisa alevik) Telefon Email
Susan-Carol Marjapuu - raamatukoguhoidja Uuemõisa raamatukogus 6661756 uuemoisa@lib.haapsalu.ee